FREE SHIPPING OPPORTUNITY FOR YOUR PURCHASES OF 15000 TL AND OVER.

İade ve Değişim

İade ve Değişim Şartları

Online alışveriş siteniz üzerinden satın aldığım ürün ya da ürünlerde değişim yapabilir miyim?

Somehomeistanbul.com adresi üzerinden yapılan alışverişlerde ürün değişim işlemleri yapılmamaktadır. 

Online alışveriş siteniz üzerinden satın aldığım ürün kusurlu olarak teslim edilir ise değişim yapabilir miyim?

Müşteri satın aldığı ürün ya da ürünleri teslim aldığı sırada kusurlu ürün ya da ürünler ile karşılaşırsa 14 gün içerisinde iade ederek, ürün değişimi talep edebilir. Gerekli kontroller yapılarak değişime uygunluk tespit edildiğinde ürün ya da ürünlerin değişimi yapılır. 

Online alışveriş siteniz üzerinden satın aldığım ürün ya da ürünleri ne kadar sürede iade etmem gerekiyor?

Müşteri satın aldığı ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra ‘‘Cayma Hakkı’’ kapsamında 14 gün içerisinde, iade koşullarını yerine getirerek ürün/ürünleri iade edebilir.

 

Online alışveriş siteniz üzerinden satın aldığım ürün ya da ürünlerin iadesini nasıl yapabilirim?

Müşteri tarafından iadesi istenilen ürün ya da ürünlerin paketi hasar görmemiş, kullanılmamış bir şekilde, tüm aksesuarları ve orijinal kutusuyla birlikte  Some Home İstanbul’un anlaşmalı kargo şirketi Yurt içi  Kargo ile Some Home İstanbul İstanbul adresine (Posta Yolu Caddesi No :146 A Reşitpaşa İstanbul) gönderilmelidir.

 

İade ürün gönderilerinizde, Yurt içi kargo yetkilisine ……………… numarası ile gönderim yapacağınız bilgisini iletmeniz yeterlidir.

 

İade işlemi sırasında ortaya çıkacak kargo masrafları müşteri tarafından mı karşılanıyor?

somehomeistanbul.com’dan satın alınan ürün ya da ürünlerin, müşteri tarafından 14 gün içinde -Cayma Hakkı kapsamında- iade edilmesi durumunda ortaya çıkacak kargo masrafları Some Home İstanbul tarafından karşılanır, kısmi iadelerde kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır. 

 

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin ücretini ne kadar sürede geri alabilirim?

İade ettiğiniz ürün ya da ürünleriniz merkezimize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir.

 

Bankanıza bağlı olarak, iadenizin kredi kartınıza yansıması 7- 10 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve somehomeistanbul.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Ücret iadesinde ödeme neden taksitli yapıldı?

somehomeistanbul.com’dan satın alınan ürün ya da ürünler için taksitli işlem yapılması durumlarında; Some Home İstanbul tarafından ücretin tamamının bir defada geri ödemesi yapıldığı halde çalıştığınız banka tarafından sizlere geri ödeme işlemi taksitli olarak yapılabilmektedir. Bu durumdan Some Home İstanbul sorumlu tutulamaz.

 

 

Siparişimden kırık ürünler çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürünü teslim aldıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde, kargonuzdan çıkan kırık/hasarlı parçaların ve irsaliyenin fotoğraflarını info@somehomeistanbul.com adresine e-posta yoluyla göndermelisiniz.